Wybierz język

Wybierz walutę

Nowy koszyk 0 PLN

Sprzęt na biwak

Cisza, spokój, odpoczynek na łonie natury. Brzmi jak idealny plan na wakacje. Pakujemy się więc i jedziemy na letni biwak.

Wybierz taki, który jest dopasowany do Twoich potrzeb i liczby osób, z którymi podróżujesz. Do wyboru masz niewielkie, 2-osobowe namioty i takie, które pomieszczą całą Twoją rodzinę.

Sprawdź

Przygotuj się na chłód nocy, otul się miękkością i śpij spokojnie. Śpiwór mumia czy kołdra? Czarny czy kolorowy? Letni czy trzysezonowy? Wybór należy do Ciebie.

Sprawdź
Dmuchany materac welurowy z powodzeniem zastąpi Twoje codzienne łóżko podczas letniego biwaku. Spokojny sen i pełna regeneracja gwarantowane.

Sprawdź

Jeśli chcesz ograniczyć wagę bagażu turystycznego i nie zabierasz ze sobą dmuchanego materaca, niezbędnym elementem staje się mata samopompująca lub karimata, która skutecznie odizoluje Cię od chłodu ziemi.

Sprawdź

Śpiew ptaków, szum drzew, plusk pobliskiego strumyka. Rozkoszuj się przyrodą, leniwie odpoczywając i łapiąc oddech w wygodnym i lekkim hamaku.

Sprawdź
Wybierając się na kilkudniowy biwak w leśnej głuszy, nie zapomnij o kuchence turystycznej i zestawie naczyń. Jajecznica na śniadanie i gorąca kawa smakują zupełnie inaczej w tak bliskim otoczeniu przyrody.

Sprawdź

Podczas wyjazdu na łono natury możesz poczuć się niemal równie komfortowo, jak we własnym domu. Wystarczy zabrać ze sobą meble turystyczne. Jedzenie lub wieczorna partyjka w scrabble przy stole to nie to samo, co na kolanach.

Sprawdź

To miejsce do zabawy, opalania, spożywania posiłków i leniuchowania z lemoniadą i krzyżówką. Koc piknikowy wykorzystasz później również na plaży, czy podczas przerwy na piknik na spacerze czy wycieczce rowerowej.

Sprawdź

Prysznic pod drzewem. Podręczny multitool. Pompka do materaca. Podręczne akcesoria przydadzą się kiedy chcesz zaimponować survivalowymi umiejętnościami i poczuć się jak Bear Grylls biwaku.

Sprawdź

Plecak turystyczny pomieści Twój wakacyjny ekwipunek i jest niezastąpionym wsparciem na turystycznym szlaku. Dobierz optymalną pojemność do długości wyprawy.

Sprawdź

Kiedy biwakowanie wypełniasz aktywnymi wycieczkami po okolicznych szlakach, koniecznie zadbaj o wygodne obuwie. Buty trekkingowe sprawdzą się na górskim szlaku i leśnych ścieżkach.

Sprawdź