Nowy koszyk 0 PLN

Warunki współpracy
Data publikacji:

Jak zostać Partnerem Handlowym Marba-Sport?
 

Marba-Sport jako firma dystrybucyjna współpracuje tylko i wyłącznie z Kontrahentami, których profil działalności stanowi dalsza odsprzedaż sprzętu sportowego i turystycznego.

W celu rejestracji należy wypełnić formularz rejestracji. Następnie otrzymacie Państwo mailowo link, którym należy potwierdzić rejestrację.

Prosimy też o przesłanie drogą elektroniczną na adres sprzedaz@e-hurtowniasportowa.pl takich dokumentów jak wpis do ewidencji działalności gospodaczej lub KRS, nip i Regon, w celu potwierdzenia danych i profilu działalności.

Po dostarczeniu wymaganych dokumentów i pomyślnej ich weryfikacji, zostaniecie Państwo poinformowani o aktywacji Państwa konta dealerskiego w naszym systemie.

 

Wszelkie pytania pytania natury technicznej prosimy kierować na adres:  pomoc@e-hurtowniasportowa.pl


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 

Warunki i procedury handlowe

Realizacją transakcji handlowych zajmuje się Dział Sprzedaży Marba-Sport, pozostający do dyspozycji naszych Partnerów w godzinach 8.00 - 17.00. Marba-Sport akceptuje zamówienia złożone za pośrednictwem platformy e-hurtowniasportowa.pl, gdzie sprecyzowane są: ilość, rodzaj towaru, sposób jego odbioru oraz cena.

Zamówienie towaru jest traktowane jako zobowiązanie się do jego odbioru. W momencie realizacji zamówienia wystawiana jest faktura vat.

 

Dostawa i odbiór towaru
 
Zamówienia wysyłkowe do realizacji z magazynów centralnych firmy Marba-Sport przyjmowane są od godziny 8.00 do godziny 17.00.
Dostawy towarów realizuje dla nas firma kurierska DPD.


Ceny
 
Wszystkie ceny zawarte w cenniku są cenami hurtowymi. Marba-Sport zastrzega sobie prawo do zmiany cen w przypadku zmiany kursów odpowiednich walut (USD, EURO).
 
W zależności od realizowanych obrotów każdy Partner Handlowy otrzymuje odpowiedni poziom cen hurtowych.

 

Reklamacje

-        reklamacje zleceń transportowych muszą być zgłoszone nie później niż 48 godzin po otrzymaniu przesyłki,
-        w sprawach związanych z kradzieżami, zagubieniem, uszkodzeniem lub zniszczeniem przesyłki prosimy o kontakt pod numer telefonu 58 680-22-64 lub pod adresem sprzedaz@e-hurtowniasportowa.pl
-        reklamacje dotyczące niezgodności dostaw z fakturą należy składać w najkrótszym możliwym terminie od stwierdzenia takiej sytuacji pod numerem telefonicznym 58 680-22-64, lub na adres sprzedaz@e-hurtowniasportowa.pl
-        w przypadku dostaw realizowanych za pośrednictwem spedytora, jeśli nastąpi niezgodność pomiędzy ilością towaru w przesyłce z fakturą lub wagą wymienioną na liście przewozowym, a faktycznie otrzymywaną, odbiorca zobowiązany jest sporządzić protokół reklamacyjny z udziałem spedytora i niezwłocznie powiadomić telefonicznie oraz pisemnie firmę Marba-Sport.


 

Płatności
 
Nr konta bankowego 52 1750 1325 0000 0000 3517 5806