Wybierz język

Wybierz walutę

Nowy koszyk 0 PLN

Sprzęt w góry

wypad w góry
wypad w góry

BUTY TREKKINGOWE


Podstawą każdej wyprawy w góry są solidne buty. To one zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo podczas każdego kroku. Dobry but to przede wszystkim taki, który posiada podeszwę dopracowaną pod kątem przyczepności, cholewkę stabilizującą piętę, mocny czub oraz membranę, która z jednej strony pozwala stopie oddychać, a z drugiej ma właściwości wodoodporne.

Buty trekkingowe
CMP Rigel Mid

274,35 PLN

Buty trekkingowe
Alpinus GR20

283,98 PLN

Buty trekkingowe
Alpinus Brahmatal

221,38 PLN

PLECAKI

PLECAKI

wypad w góry wypad w góry

Odkrywanie nowych miejsc jest niezwykle ekscytujące, natomiast w drodze do nich przyda się sprofilowany plecak – mocny, ergonomiczny, z miękkimi plecami z funkcją wentylacji, z szerokimi szelkami, dodatkowym zapięciem w pasie, o większej pojemności i wzmocnionej konstrukcji. Przydadzą się także boczne klamry i troczki, które pozwolą przymocować niestandardowy bagaż. To od tych elementów zależy, czy niesienie bagażu nie stanie się udręką.

Plecak Alpinus
Lecco 30

113,25 PLN

Plecak Spokey
Dew

91,11 PLN

KIJKI

KIJKI

wypad w góry wypad w góry

Kijki trekkingowe
Viking Teho

100,61 PLN

Kijki trekkingowe
Scout Bjorn

47,41 PLN

Kijki trekkingowe
Spokey Neatness

71,25 PLN

SPODNIE TREKKINGOWE

SPODNIE TREKKINGOWE


Czym różnią się bawełniane dresowe spodnie od spodni trekkingowych? Na szklaku prędko dostrzeżesz tę różnicę. Spodnie trekkingowe są lekkie i elastyczne, co pozwala na swobodę ruchów. Ponadto zostały zaimpregnowane, dzięki czemu nie namakają i szybko schną. Rozpinane nogawki sprawdzą się przy zakładaniu wysokich butów trekkingowych, a praktyczne kieszenie pozwalają na szybki dostęp do ważnych drobiazgów bez konieczności sięgania do plecaka.

Spodnie trekkingowe
Alpinus Telfes

187,24 PLN

Spodnie trekkingowe
Alpinus Mieders

187,24 PLN

Spodnie trekkingowe
Alpinus Mulleres

170,16 PLN

ODZIEŻ
TERMOAKTYWNA

Bielizna termoaktywna
Alpinus Active

141,71 PLN

Bluza termoaktywna 4F

67,50 PLN

KURTKI SOFTSHELL


Góry często płatają figle. Nawet jeśli zamierzasz zdobywać szczyty podczas upalnego lata, warto do plecaka spakować softshell. Trójwarstwowa budowa zapewnia jednocześnie wentylację, docieplenie i barierę przed wiatrem i deszczem, a kaptur ochroni głowę, kiedy zbiorą się nad Tobą ciemne chmury. Atutem kurtki są także kieszenie, których nie ma przecież koszulka.

Kurtka softshell
Ozoshi Kohiji

129,50 PLN

Kurtka softshell
Alpinus

181,54 PLN

Kurtka softshell
Outhorn

99,75 PLN

wypad w góry
wypad w góry